recepce Hotel FIT Přerov nabízí kvalitní ubytování pro region Přerov a jeho okolí. Nabízíme ubytování v 76 pokojích různých kategorií na vysoké úrovni, za skvělé ceny. Pro naše hosty zajišťujeme konference, firemní akce, společenské večery, recepce a svatby. Hotelová restaurace zaujme kvalitní gastronomií a komplexním zajištěním cateringových služeb. V hotelu jsou k dispozici konferenční sály, restaurace a salonky, Indoor Golf se simulátorem Full Swing, sauna, tenisové kurty a sport-bar. Kvalitní ubytování za skvělou cenu to je HOTEL FIT Přerov.

Ubytování

ubytovaniPro hosty je připraveno 40 pokojů třídy Business, 32 pokojů třídy Comfort a 4 apartmá. Všechny pokoje mají vlastní balkon a jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, barevnou televizí, telefonem a WiFi připojením k Internetu.

Další informace

Konferenční prostory

kongresHotel FIT *** v Přerově disponuje konferenčními prostory až pro 470 osob na ploše přesahující 390 m2. Všechny sály a salónky jsou vybaveny nejmodernější technikou, která nabízí organizátorům kvalitní zázemí pro všechny typy akcí.

Další informace

Aktuálně

news    28. října 2016 proběhne na Hotelu FIT Přerov casting semifinále prestižní soutěže MISS MODEL
Pokud se Vám nechce o víkendu vařit, přijďte na naše VÍKENDOVÉ MENU - Hotel FIT Přerov
 
 
accka taxi steamservis svatby_male pension tar rodinne_pasy senior_pas